Nasze zabezpieczenia montowane są na solidnej i trwałej konstrukcji (zbudowanej z kołków montażowych, nitów, śrub rzymskich oraz stalowej link)i do której przymocowujemy metalowymi oczkami siatkę.

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało, że taki sposób montażu siatki zabezpieczającej jest najsolidniejszym rozwiązaniem. Dlatego też, każdemu klientowi udzielamy dwuletniej gwarancji na nasze usługi.

Dzięki temu cały balkon wraz z barierką jest do twojej dyspozycji – masz możliwość wieszania na balustradzie doniczek oraz innych elementów dekoracyjnych. Nasze siatki są koloru piaskowego dlatego w estetyczny sposób zlewają się z otoczeniem i są możliwie niewidoczne dla domowników.

Siatka, którą montujemy jest wykonana z syntetycznych materiałów (polipropylen) o podwyższonej gęstości splotu, dlatego możesz być pewien, iż każdy kot może czuć się bezpiecznie.

Uzupełnieniem naszych prac jest również montaż siatki w witrynach okiennych. Prace montażowe odbywają się na identycznej zasadzie jak zabezpieczenia balkonów.